Cod topped kalawan céri seger tomat , Basil , sarta mozzarella ngajadikeun hiji piring acan basajan elegan. piring dipanggang Ieu saum sareng gampang. Ngarasa Luncat ka ngagantikeun halibut atanapi monkfish pikeun cod di.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 (8-ounce) Gurame cod, skinned sarta pin-boned
- 1 séndok minyak Olive
- uyah laut na Freshly taneuh cabe hideung
- 2 handfuls tomat céri beureum jeung konéng, ngurangan
- 1 sakeupeul Basil seger, leaved ngangkat tina batang
- 1 bola kebo mozzarella, finely sliced
- 1 sakeupeul grated kéju Parmesan
Kumaha Jieun Éta
Preheat oven ka 425 derajat F.
Tempat anu Gurame cod dina pan roasting oiled atanapi hiji piring earthenware. Drizzle kalawan minyak zaitun jeung usum. Tempat anu tomat , Basil , sarta mozzarella keureut dina luhureun éta Gurame. Sprinkle ngaliwatan Parmesan , drizzle leuwih sababaraha minyak zaitun, sarta Panggang dina luhureun oven preheated salila kira 15 nepi ka 20 menit, dugi emas.
Ngahasilkeun: 2 servings
Resep Sumber: Bingah Days jeung Naked Chef ku Jamie Oliver (Hyperion)
Reprinted kalawan idin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 357 |
| total Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 143 mg |
| natrium | 857 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 53 g |