A campuran spiced wiski, rempah, jeung zest jeruk Jack Daniel urang sangkan nepi ka glaze fabulous pikeun ham ieu. Ieu teh ham sampurna pikeun sukur, Easter, atawa naon baé salametan husus.
Ngarasa Luncat ka ngagunakeun Bourbon Kentucky lamun resep rasa éta.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 nepi ka 6 pound boneless pinuh asak smoked ham satengah
- 1/3 cangkir lampu gula coklat, pageuh dipak
- 1/3 cangkir Jack Daniel urang Tennesse wiski
- 1 séndok finely grated mesek jeruk
- 1/8 séndok cengkéh taneuh
- 1/4 séndok téh taneuh allspice
- keureut jeruk, thinly sliced
- endive Curly, pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 325 °.
- Dina rak dina pan roasting, manggang ham, uncovered, salila kira 20 menit per pound, atanapi dugi a thermometer daging berbunyi 140 ° F.
- Sateuacan ham rengse, simmer campuran gula coklat, wiski Jack Daniel urang, oranyeu mesek, cengkéh, jeung allspice leuwih panas sedeng-low salila kira 15 menit, atawa nepi ka rada thickened.
- Sikat teh glaze ngaliwatan ham kira 20 menit sateuacan rengse.
- Ngalayanan ham garnished kalawan keureut jeruk na endive upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 498 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 184 mg |
| natrium | 3.883 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 52 g |