cau resep tarte tatin Ieu mangrupa dessert gampang nyieun on bewara pondok. pisang asak sok di musim na beku puff pastry bisa kapanggih di toko grocery paling utama. Tarik pastry puff kaluar mun ngalembereh bari maneh nyiksikan pisang jeung simmer saos Rum. Pangalusna sadaya, resep ieu pisan forgiving. Lamun ngan saukur boga waktu nyieun sambel Rum Perancis homemade , saos caramel pamakéan toko-meuli ditajong nepi sareng naburkeun tina kayu manis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 lambar beku puff pastry
- 2 sendok mantega
- ½ saos Rum cangkir
- 3 pisang, motong crosswise kana keureut ½ inci
Kumaha Jieun Éta
Preheat oven ka 425 derajat. Gawe bareng dina permukaan bersih, gulung adonan pastry kana hiji bunderan 11 inci sarta chill.
Ngalembereh mentega dina ovenproof skillet 10 inci. Tambahkeun saos Rum sarta mawa ka simmer a. Angkat ti panas sarta ngatur éta keureut cau dina lapisan tunggal di saos Rum panas. Drape pastry nu leuwih pisang, pas di overhang nepi sisi skillet nu. Panggang dina oven preheated pikeun 22-25 menit, dugi pastry nu kabukti coklat emas.
Niiskeun tatin tarte dina skillet pikeun 30 menit saméméh inverting eta onto a platter porsi.
cau resep tarte tatin Hal ieu ngajadikeun 8 servings.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 279 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 8 mg |
| natrium | 79 mg |
| karbohidrat | 27 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |