Piperade, a saos tomat-lada lada ti wewengkon Basque Perancis bisa dipaké salaku bahan stewing atawa garnish ka piring rengse. resep ieu ngagunakeun jumlah pisan leutik gula granulated mellow kaluar tang seukeut tina tomat na peppers.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok
- tambahan parawan minyak zaitun
- 1 bawang Spanyol badag, dicincang
- 1 héjo bel cabé, seeded na dicincang
- 1 beureum bel cabé, seeded na dicincang
- 2 Anaheim peppers, seeded na finely dicincang
- 2 cengkéh bawang bodas, ditumbuk jeung finely dicincang
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/4 séndok
- paprika amis
- 1/8 séndok cabe hideung taneuh
- 1/4 séndok téh gula granulated
- 1 15-ounce tiasa Petite tomat diced
Kumaha Jieun Éta
- Panas minyak zaitun dina skillet badag leuwih panas sedeng.
- Tumis bawang, peppers, bawang bodas, uyah, paprika, cabe hideung, sarta gula, aduk aya kalana, pikeun 10 menit, dugi sayur anu asak liwat.
- Tambahkeun tomat jeung sayur asak tur simmer campuran, uncovered, pikeun 15 menit, dugi paling cairan geus ngejat tur asin geus thickened.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 68 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |