Chimichurri mangrupa saos Argentina ilaharna dipaké kalawan daging beureum, tapi oge alus teuing ku lauk jeung kadaharan ti laut. Resep tradisional salawasna boga peterseli, bawang bodas, sarta oregano, tapi kuring bakal campur eta up ti jaman ka jaman gumantung bumbu naon atuh gaduh - mint na borage (anu raos kawas cucumbers) mangrupakeun substitutes unggulan jeung kadaharan ti laut.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- cai 1/2 gelas
- 1 séndok uyah
- 4 nepi ka 6 cengkéh bodas
- 1 cup peterseli (atawa borage atanapi watercress daun)
- 1/2 cangkir oregano Daun (atawa 2 sendok garing)
- 2 teaspoons flakes cabé panas (atawa 1 séndok rawit lada)
- 1/4 cangkir cuka anggur beureum
- 1/2 cangkir minyak zaitun
Kumaha Jieun Éta
- Panas caina, sarta ngabubarkeun uyah dina eta. Angkat ti panas. Lamun cai anu cukup tiis pikeun lengket jari anjeun di, terusna kalawan chimichurri nu.
- Nempatkeun sagalana iwal minyak zaitun kana prosesor dahareun jeung pulsa mun ngagabungkeun. Anjeun tiasa puree atawa ninggalkeun eta chunky. Pilihan Anjeun.
- Jeung jalan motor, drizzle dina minyak zaitun jeung buzz keur 30 detik nepi ka menit a. Ngidinan ka marinate pikeun sababaraha jam saméméh porsi.
Chimichurri kedah tahan nepi keur atawa dua minggu di fridge.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 42 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |