Sambel Chimichurri dijieun kalawan sababaraha bahan anu sampurna pikeun roasting kentang, kayaning bawang bodas , minyak zaitun, sarta peterseli . Tapi éta bahan sejenna di saos chimichurri - jus jeruk, cuka, jeung cilantro - nu masihan ieu kentang Anggang hal tambahan - rasa Latin hébat. Kantun Tos wedges kentang jeung jumlah berehan of saos chimichurri na Panggang - éta ngan nu basajan tur gancang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 5 pon sedeng-ukuran kentang bodas
- 1 cup
- sambel chimichurri
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 400 derajat. Baris a baking pan 12 x 18 inci kalawan foil.
- Scrub kentang beresih. Motong unggal kentang dina satengah, sarta motong unggal satengah kana opat suku.
- Tos kentang jeung sambel chimichurri, sarta nyebarkeun éta kaluar dina lapisan tunggal dina loyang.
- Panggang salila 25 menit, lajeng mariksa doneness. A garpu kudu bisa gampang Pierce potongan pangbadagna kentang.
- Nalika kentang mangrupakeun coklat emas jeung rada Crispy on luar, jeung lemes asup ka jero, piceun tina oven. Usum jeung uyah jeung cabé rasa.
- Ngawula ka haneut.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 319 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 483 mg |
| karbohidrat | 74 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 7 g |