Cocktail Absinthe Ieu leres cocktail Palasik sarta bisa kapanggih dina seueur buku bartending kahiji kaasup jelema ku "The Professor" Jerry Thomas .
Kuring geus diadaptasi resep ieu ti 1887 percetakan of Thomas 'Bartenders Guide sarta éta cara hébat secukupnya sadaya absinthe nu geus reintroduced ka pasar sanggeus larangan ieu diangkat.
Absinthe mangrupakeun bahan utama sarta cocktail Absinthe mangrupa salah sahiji cara purest ngarasakeun eta. Resep ieu pisan nu sarupa dina rasa sarta pangaruh salaku padika tradisional minum absinthe maké kubus gula jeung séndok absinthe.
Kuring manggihan eta metot nu anisette ogé dipaké sabab ngarangkep dina rasa anise. Lamun bade nyobian inuman ieu, anjeun estu kudu ngarasakeun yen rasa licorice hideung nu geus anise.
Hal sejenna nu bakal aya bewara anu yén ieu téh inuman pisan pondok, datang dina dina ngan leuwih 2 ons. Sanajan kitu, eta mangrupakeun hiji kuat dina duanana rasa jeung pangaruh.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce absinthe
- cai és 1 ounce
- 2 dashes anisette
- 2 dashes
- bitters Angostura
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu absinthe, anisette, sarta bitters kana shaker cocktail .
- Lalaunan nambahkeun cai és-tiis, teras és .
- Ngocok vigorously .
- Galur kana gelas cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 93 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 15 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 11 g |