Sagalana nu raos alus teu kudu geus nyusahkeun resep kalayan loba bahan.
Ngarasakeun nyieun, sarta dahar, roll amis hébat ieu. Hayu urang dijieun kalayan toko meuli sabit roll adonan, krim kéju, sarta lamun mikahayang, toko meuli Berry jam.
Mun anjeun resep resep ieu ngagunakeun sabit gulungan, coba éta caket Bun resep. kulawarga kuring mikanyaah nu salah teuing.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 8-ounce tabung sabit gulungan
- 2 8-ounce bungkusan krim kéju (softened)
- Gula 1 cup
- 1 séndok vanili
- 1 endog
- Pilihan: sakabeh Berry jam,
- Lemon Curd , atawa toppings sapertos sejen
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 350 degreesF. Enteng gajih 9 x 13 pan.
- Misah 1 can gulungan sabit. Pencét triangles babarengan dina lapisan tunggal on handap pan.
- Kalawan hiji mixer listrik, ngagabungkeun krim kéju, gula, vanili, sarta endog. Nyebarkeun di luhur tina triangles dina loyang.
- Keur lapisan luhur, nganggo can panungtungan of crescents. Pastikeun edges anu pinched babarengan.
- Sikat susu leuwih adonan sarta Sprinkle jeung gula.
- Panggang pikeun 30 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 436 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 74 mg |
| natrium | 193 mg |
| karbohidrat | 46 g |
| Serat dietary | 14 g |
| protéin | 24 g |