Jeruk anu buah kasohor di Maroko jeung dipaké di duanana masakan gurih tur amis. Jus na zest nu ditambahkeun kana tagines, dipanggang dina muih na aya bahan utama dina asin dessert jeruk gampang ieu.
Anjeun bakal peryogi dua atawa tilu jeruk seger nyieun sambel basajan ieu. A zester jeruk atanapi microplane teh alat idéal pikeun zesting buah - anjeun bisa ngagunakeun seler sayur lajeng rendang zest, tapi anu nyiptakeun hiji hambalan ditambahkeun.
Kalawan rasa sengit na, ngan jumlah leutik asin nyaéta sakabéh nu peryogi pikeun nambahkeun touch jeruk nikmat mun crepes , jajan, és krim , custards na Manisan lianna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup Freshly squeezed jus jeruk (ti 2 atanapi 3 jeruk)
- Zest ti 1 jeruk
- Gula 1/4 cangkir
- 1 séndok mantega
Kumaha Jieun Éta
- Campur jus jeruk, zest sarta gula dina panci leutik. Simmer campuran jus leuwih panas sedeng, aduk aya kalana, salila kira 15 menit, dugi a kandel, asin syrupy geus kabentuk. (Dina tahap ieu, anjeun kudu tetep bisa tuang asin, tapi lamun anjeun resep, nuluykeun ngurangan saos ka nyieun malah kandel.)
- Nalika asin mangrupa konsistensi anjeun resep, aduk di mentega jeung simmer pikeun sejen 2 atanapi 3 menit. Angkat ti panas sarta ninggalkeun pikeun niiskeun.
- Ngawula ka saos jeruk chilled, dina suhu kamar atawa haneut.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 41 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 3 mg |
| natrium | 0 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |