A bébas gajih-resep vegan sorbet basajan dijieun kalayan ngan opat bahan basajan. Anjeun tiasa nyieun strawberry sorbet vegan ieu Blénder atawa kadaharan processor Anjeun - anjeun malah teu kedah hiji maker és krim . sorbet vegan nyaéta, susu-haratis jeung gajih bébas saréat sehat kanggo dinten panas, sarta strawberry sorbet nyaeta rasa amis Palasik populér kalayan kids déwasa sapuk.
Manisan vegan langkung
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Gula 1 cup
- 1 1/2 teaspoons aci jagong
- 2 gelas cai
- 2 gelas strawberries (pureed)
Kumaha Jieun Éta
- Ngaleyurkeun gula jeung aci jagong di cai dina panci badag leuwih panas low, teras kulub dugi kandel, kawas sirop, ngeunaan sapuluh menit. Angkat ti panas sarta tiis.
- Lamun hirup aing gula eta tos rengse leuwih tiis, tambahkeun buah pureed tur gaul ogé. Tempat dina wadah palastik jeung freeze uncovered nepika padet.
- Potong sorbet kana sakumpulan, teras ngolah dina Blénder atawa kadaharan processor nepi ka rata sarta creamy.
- Nempatkeun sorbet deui kana freezer tur ngidinan pikeun freeze pikeun sejen 4 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 234 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 60 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |