hayam gampang Parmesan sarta ramuan-coated Hal ieu ngajadikeun tepung sapopoé hébat kulawarga bakal cinta. Ngawula ka salaku nyaéta kalayan sayuran jeung kentang atawa béas. Atawa, tambahkeun saos marinara jeung ngalembereh sababaraha kéju mozzarella leuwih hayam sarta ngalayanan eta kalawan spaghetti.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 boneless halves payudara hayam
- 3 séndok dilebur mantega
- crumbs roti 1 cup polos garing
- bawang bodas bubuk 1/2 séndok
- bubuk bawang 1/2 séndok
- 1/2 séndok Basil daun garing
- 1 séndok garing flakes peterseli
- 1/2 cangkir seger grated kéju Parmesan
Kumaha Jieun Éta
- Enteng gajih hiji baking piring deet. Panas oven jeung 375 °.
- Nempatkeun hayam breasts antara lembar bungkus plastik na pon enteng ka ipis lajeng rarata ka malah ketebalan. buah dip hayam di mentega dilebur; Sprinkle kadua sisi lembar hayam jeung uyah jeung cabé.
- Ngagabungkeun bahan sésana dina processor dahareun jeung pulsa sababaraha kali, dugi Parmesan kéju geus pegat jadi buah leutik tapi masih boga tékstur.
- Tuang kaluar onto hiji lambar kertas waxed atanapi lempeng.
- Lambang potongan hayam kalawan campuran breadcrumb na tempat di baking piring disusun.
- Panggang hayam keur tentang 25 menit, atawa dugi hayam geus asak liwat, péngkolan sakali ngeunaan satengahna ngaliwatan masak waktu. Lamun hayam keur pounded rada ipis, pariksa keur doneness di kira 20 menit.
Ngagaduhan 4.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1423 |
| total Fat | 83 g |
| jenuh Fat | 27 g |
| jenuh Fat | 32 g |
| kolesterol | 450 mg |
| natrium | 793 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 139 g |