Pisang flambé ngajadikeun hiji presentasi impressive kalawan lampu pareum kusabab Rum geus flamed nepi ka rengse ieu basajan cau dessert piring populér di Karibia Perancis.
flambé Ieu sarupa jeung dessert New Orleans katelah Pisang Foster.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pisang
- 2 sendok minyak sunflower
- 4 sendok gula
- 1/2 cangkir Rum bodas
- 1 jeruk, squeezed
Kumaha Jieun Éta
- Mesek jeung ngabagi dua unggal lengthwise cau.
- Panas minyak dina pan frying leuwih panas sedeng.
- Brown dina pisang 5 menit dina saban gigir.
- Tambahkeun gula jeung tuang di Rum teh. Masak pikeun 2 menit. Flambé .
- Sprinkle kalayan jus jeruk sarta ngalayanan sakaligus.
pisang Foster
Pisang Foster dijieun di New Orlean urang Brennan urang Rumah Makan di 1950-an. Éta sarupa resep luhur di nu teguh-asak cau anu sliced lengthwise na sautéed.
Tapi mentega anu dipaké, henteu minyak, sapanjang jeung gula poék-coklat, Rum poek, jeruk nipis, sarta cau liqueur. Hal ieu flambéed jeung dilayanan kalayan vanili és krim . dessert ieu dingaranan customer a Brennan satia urang, Richard Foster.
> Sumber: "Perancis Karibia asakan" ku Stephanie Ovide (Hippocrene Buku)
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 247 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 32 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |