Salah sahiji tantangan I nyanghareupan dina kahirupan mah ayeuna kumaha carana satiate napsu tina salawasna-lapar, putra abdi 13 taun heubeul. Kuring nembe manggihan yén meatballs pencét tempat. Kuring nyebut maranehna Eazy Puguh Meatballs sabab cukup gampang pikeun putra abdi sangkan ku nyalira kitu abdi tiasa janten teu puguh ngeunaan dinner pikeun atawa dua wengi.
Di dieu nu sejen resep baso gampang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon daging taneuh lean
- 1/2 cangkir roti crumbs (atawa matzo hidangan)
- 2 endog
- bubuk bawang 2 séndok
- 1 26 ounce tiasa / 740 gram saos tomat
- 1 16 ounce tiasa / 450 gram saos cranberry
Kumaha Jieun Éta
1. Dina mangkok, ngagabungkeun daging jeung endog, crumbs roti na spices.2. Dina pot, ngagabungkeun nu saos. Teundeun leuwih panas sedeng. Cook pikeun 5 menit, aduk aya kalana.3. Wangun campuran daging kana bal ukuran walnuts.4. Taliti nambah meatballs mun pot.5 nu. Panutup pot jeung masak di low salila 40 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 97 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 52 mg |
| natrium | 81 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 4 g |