Flavorful plums Damson téh duanana tinggi di gula jeung rada pait. kulit Bulan ti bulao poék mun near-black.It urang hiji hususna alus plum rupa pikeun jams na preserves.
Kusabab paling plums Damson téh "clingstone," eta bisa jadi hésé pikeun misahkeun batu ti buah. Mun ngadu pisan nekad, anjeun bisa Stew aranjeunna sakabeh jeung liang kénca di.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 cangkir granulated gula (saeutik leuwih lamun plums anu tart)
- cai 1/2 gelas
- 1 kayu manis iteuk
- 2 pon damson plums, diadu
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun gula, cai, jeung kayu manis iteuk. Kulub pikeun 3 menit, atawa dugi campuran nyaeta syrupy.
- Nambah plums mun sirop jeung mawa ka kulub a. Ngurangan panas, panutup, sarta simmer nu plums salila kira 10 menit, atawa dugi rada lembut.
Anjeun bisa ogé kawas
Slow asak buah Compote jeung kayu manis
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 254 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 65 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 2 g |