Ieu salah sahiji resep maranéhanana anu sumping ngeunaan nalika kuring kungsi pisan saeutik dahareun dina leungeun jeung teu ngarasa kawas nyieun lalampahan ka toko! Hasil tina kulkas bulistir mah a piring wortel basajan sareng saos suuk Thailand . Kuring manggihan eta rada ngeusian salaku piring sisi, tapi anjeun oge bisa masangkeun eta ku kari Thailand atawa sakabeh sisikian pikeun tepung pinuh.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- minyak 3 sdm
- 3 sdm cai (atawa veggie kaldu, + 2 sdm)
- 1/2 konéng atawa bodas bawang, dicincang
- kecap 2 sdm
- 3 sdm saos Thailand suuk (atawa Salad ganti baju)
- 1 cuka sdm (bodas atanapi cider apal)
- 1 sdm jus jeruk (jeruk téh hadé, tapi lemon bisa jadi Cirian)
- 2 gelas wortel dicincang
- Pilihan: 1 séndok siki wijen
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok alit, gaul babarengan saos suuk, kecap, cuka, 2 sendok cai atawa kaldu jeung jus jeruk jeung sisihkan.
- Sautee bawang di kaldu 3 séndok minyak na 3 séndok atawa cai nepi ka rada lemes.
- Tambahkeun wortel, panutup, sarta simmer 3-5 menit. Ngurangan panas, tambahkeun campuran sambel, nutupan sarta simmer sejen 5 nepi 7 menit dugi wortel téh lemes, aduk remen.
- Tambahkeun siki wijen jeung masak hiji menit deui, upami hoyong. Ngawula ka leuwih béas atawa gandum sejenna upami hoyong, sarta ngarasakeun!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 164 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.366 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 5 g |