gancang, enteng sweetened mentega kayu manis Hal ieu ngajadikeun hiji topping alus teuing pikeun polos dipanggang atawa mashed kentang amis atawa squash usum tiis. Butuh ngan hiji dua sangkan menit atawa! Ngarasa Luncat ka ngarobah jumlah kayu manis jeung gula pikeun nyocogkeun rasa anjeun.
Kuring resep ngawula mentega kayu manis ieu kalawan roti gancang, scones, atawa muffins. Mentega anu gambar kalawan ieu roti nut nanas . Eta bakal sumebar nice pikeun pancakes atanapi waffles ogé.
resep ngajadikeun ngeunaan 1/3 cangkir, sarta eta urang gampang diskalakeun up pikeun dinner ageung atanapi brunch.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 sendok mentega (softened)
- 2 teaspoons taneuh kayu manis
- 2 sendok gula tipung
Kumaha Jieun Éta
1. Dina mangkok leutik ngagabungkeun mentega softened, kayu manis, jeung gula tipung; nyampur tuntas jeung chill dugi porsi waktu.
2. Ngawula teaspoonfuls rounded on dipanggang atawa polos kentang amis mashed, atawa ngawula deui babarengan jeung roti gancang, muffins, scones, atawa pancakes.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 80 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 20 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |