Bari Memphis tulang rusuk nu ilaharna (henteu salawasna) dipigawé tanpa asin hiji, maranehna ngalakukeun meunang sababaraha Uap, tenderization jeung rasa ti paralon alus. Memphis mops, kawas paling mops barbecue, dijieun ku cuka sarta sababaraha bungbu. Arurang maké kami Memphis rub pikeun rasa.
Mops anu dilarapkeun dina mangsa proses roko pikeun nyegah meats ti drying kaluar na nyieun layering ku rasa nu penting pisan pikeun barbecue hébat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas cuka cider apal
- cai 1 cup
- 1/4 cangkir
- Memphis rub
- sambel barbecue 1/4 cangkir: pilihan
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan dina jar badag tur ngocok ngagabungkeun. paralon ieu bakal settle jadi ngocok saméméh ngagunakeun.
2. Larapkeun paralon jeung daging dina mangsa proses roko.
3. Store paralon ieu mangrupa wadahna airtight jeung refrigerate nepi ka 3 bulan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 74 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 254 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |