Rub bungbu Ieu sampurna pikeun sagala domba resep jeung rasa na Tengah Wétan-diideuan. rub baseuh ieu ogé gawéna ogé dina daging sapi, ternak jeung lauk.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bawang leutik (dicincang)
- 2 sendok lemon (jus ti hiji lemon leutik)
- 4 cengkéh bawang bodas (minced)
- 1 séndok cuka / 15 ml cider apal
- 1 séndok / 15 minyak zaitun ml
- 1 séndok / 15 ml uyah
- 1 séndok / 5 ml cumin
- 1/2 séndok / 2,5 ml cabe hideung
- 1/2 séndok / 2,5 ml rawit cabé
- 1/2 séndok / 2,5 ml kayu manis
- 1/2 séndok / 2,5 ml pala
- 1/2 séndok / 2,5 cengkéh ml
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan jeung gaul babarengan nepika ngabentuk némpelkeun a.
2. Rub campuran ieu leuwih beungeut daging, mastikeun pikeun meunangkeun eta disebarkeun merata. sapi Marinate sarta domba pikeun 4 ka 12 jam, daging babi pikeun 2 ka 6 jam, jangjangan pikeun 1 nepi ka 3 jam, sarta lauk keur 15 ka 30 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 61 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.168 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |