Sumuhun, asin barbecue ieu nyaéta panggero pikeun kopi. kopi mantuan méré asin nu hiji, rasa euyeub jero nu gawéna utamana ogé dina sapi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas bawang (dicincang)
- 1 cup kopi (kuat tur na STP)
- 1 1/2 cangkir saos tomat
- 1/2 cangkir gula coklat
- cuka cider 1/2 cangkir
- 1/4 cangkir
- sambel Worcestershire
- 1/4 cangkir cabe panas peppers (minced)
- 3 séndok cabe bubuk
- 4 nepi ka 6 cengkéh bawang bodas (minced)
- 2 teaspoons uyah
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan dina panci badag tur simmer salila kira 15 menit leuwih panas sedeng-low.
- Aduk kalana jeung lalajo pikeun ngaduruk. Ngurangan panas kana low upami diperlukeun.
- Angkat ti panas sarta ngantep niiskeun lengkep.
- Tuang kana Blénder na puree nepi ka rata.
- Paké geuwat atawa toko dina wadah kaca dina kulkas nepi ka 1 minggu sanggeus persiapan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 13 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 98 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |