Coba nikmat Resep jambu Pie ieu parobahan ka pai buah dawam jeung anjeun bakal pastikeun delight.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 séndok tipung
- Gula 2/3 cangkir
- 1/8 séndok téh uyah
- Pastry pikeun 9 inci 2-kulit pai
- 4 cangkir jambu (peeled, seeded, sarta sliced)
- 1 séndok tambah 1 séndok jeruk nipis
- 3 séndok mentega (tiis jeung motong di buah leutik)
Kumaha Jieun Éta
- Campur babarengan tipung, gula, jeung uyah; sisihkan.
- Baris piring pai 9 inci kalawan pastry; eusian jeung sliced jambu, rada mounding di pusat.
- Sprinkle tepung jeung gula campuran merata ngaliwatan guavas.
- Sprinkle jeung jeruk nipis sarta titik kalayan mentega.
- Panutup jeung pastry luhur sarta ujung suling.
- Motong sababaraha vents kana kulit luhureun mun ngantep ngewa uap.
- Panggang dina preheated 450 ° oven salila 10 menit, lajeng ngurangan kana 350 ° jeung Panggang 30 nepi ka 40 menit deui.
Langkung Buah Pies
Cantaloupe Meringue Pie
aprikot Pie
Apple Pie Resep
pir Pie
Rhubarb Pie Resep
Peach Pie kalawan kisi Top
Peach Pie kalawan Cream haseum
Strawberry Cheesecake Pie
Strawberry Rhubarb Pie
pai Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 380 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 11 mg |
| natrium | 256 mg |
| karbohidrat | 51 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 5 g |