gampang resep tea mint jeruk Ieu ngandung euweuh tea. ngaranna asalna tina kanyataan yén mint anu geus steeped, sakumaha daun tea bakal jadi, sangkan inuman refreshing ieu. Ieu bisa dijieun kalawan madu gaganti gula, upami hoyong, sarta pangalusna dilayanan tiis. Ngamangpaatkeun spring mint seger keur haus satisfying ieu quencher.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 gelas cai
- 6 sprigs mint (seger, unggal ngeunaan 6 inci, well-rinsed)
- 1/3 cangkir gula (atawa secukupnya, atawa 1/4 cangkir madu)
- 2 gelas jus jeruk (tawar)
- 1/2 jus cup lemon (tawar)
- cai jeung és tiis batu ngeusian kendi ka luhur
- Garnish: sprigs mint seger, ipis keureut jeruk atanapi lemon
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci sedeng, mawa 3 gelas cai nepi ka kulub a. Tambahkeun mint, panutup, piceun tina panas sarta lungkawing 15 menit atawa panjang. Dipiceun mint. Tambahkeun sarta aduk nepi ka bubar 1/3 cangkir gula (atawa madu). konsentrasi Ieu bisa jadi leuwih tiis tur beku pikeun pamakéan engké, upami hoyong.
- Ngagabungkeun jeruk jeung lemon juices dina 2-quart porsi kendi. Tambahkeun konsentrasi mint na cai cukup jeung és pikeun ngeusian kendi ka luhur. Chill lengkep sarta ngalayanan garnished kalawan sprigs spring jeung keureut ipis jeruk atanapi lemons.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 120 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 21 mg |
| natrium | 17 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 7 g |