Tang pai ngeunah Ieu campuran nikmat tina krim kiju, susu condensed sweetened, sarta dikocok krim. The Tang méré pai ngajentul jeruk jeruk rasa. Téh mangrupa dessert refreshing nyieun pikeun cinyusu atawa panas saréat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir Tang jeruk inuman bubuk
- 8 ons krim kéju (softened)
- 1 can sweetened susu condensed
- 3 gelas
- sweetened dikocok krim , disiapkeun Dream pecut, atawa thawed beku dikocok topping (ngeunaan 8 ons), dibagi
- 1 Graham crusts cracker pai
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok Pergaulan kalawan mixer listrik dina low, ngagabungkeun nu Tang, krim kéju, sarta susu condensed dugi ogé blended sarta campuran inuman bubar.
- Melu 1 1/2 cangkir tina krim dikocok kana krim kéju sarta campuran Tang.
- Sendok keusikan kana kerak; nutupan jeung refrigerate salila kira 2 jam, atawa dugi tuntas chilled.
- Luhur di pai chilled jeung krim dikocok sésana atanapi servings individu luhur.
- Garnish kalawan keureut tina berries jeruk atanapi seger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 298 |
| total Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 42 mg |
| natrium | 166 mg |
| karbohidrat | 32 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 6 g |