asinan samangka kulit ieu amis tina Judy anu flavored jeung rupa-rupa rempah.
Tempo ogé:
- Index Resep Utama
- Dahareun Southern Imah
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon disiapkeun samangka kulit
- 1 séndok pickling jeruk
- 4 cangkir jelas (sulingan cuka)
- cai 1 cup
- 5 gelas gula
- 1 séndok sakabeh allspice
- 1 séndok sakabeh cengkéh
- 6 buah leutik kayu manis iteuk
Kumaha Jieun Éta
- Nyiapkeun sarta miceun kabeh bagian héjo jeung pink tina samangka kulit. motong di buah leutik jeung soak salila tilu jam dina cai kapur dijieun tina kapur dicampurkeun jeung salah quart cai. Solokan jeung bilas nu kulit samangka.
- Nutupan kalayan cai tiis seger jeung kulub pikeun hiji jam, atawa dugi lembut. Solokan samangka. Panutup ku solusi cuka lemah (hiji cup dina dua gelas cai) jeung ngidinan pikeun nangtung sapeuting.
- Piceun cairanana isuk hareup tur nyieun sirop tina tilu cangkir cuka, salah cai cup, gula jeung rempah. Panas hirup aing ka titik simmering. Angkat ti panas, panutup sarta ngantep campuran lungkawing keur hiji jam nimba rasa ti rempah.
- Nambah samangka lemes keur sirop jeung masak gently salila dua jam atanapi dugi sirop téh cukup kandel.
- Pek buah na sirop dina pint-baku kendi Pangaléngan.
- Saluyukeun lids jar na pita. Prosés pikeun 15 menit dina cai mandi ngagolak.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 220 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 55 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |