, Resep béas kalapa basajan rusuh Ieu ilahar di nu eta perkara migunakeun cai kalapa gaganti santan has. hasilna mangrupakeun torek, tékstur rada caket jeung hipu, rasa kalapa disampurnakeun. béas Ieu counterpoint hébat kana pangan lada, seafood, sarta Tenggara Asia, Karibia, atawa Amérika Selatan Cucina. Aya Boon gizi teuing saprak cai kalapa sacara alami gajih bébas, sarta mangrupakeun tinggi di kalium, magnesium, sarta vitamin C.
resep ieu nyaéta panggero pikeun béas melati Thailand, hiji lila-sisikian-rupa béas seungit nu geus pituin Thailand. Ngaran melati henteu tingal rasa, nu rada buttery jeung bisa ngingetan ngeunaan popcorn, tapi gantina nujul kana warna, sakumaha béas nu geus bodas kawas kembang melati. resep Ieu dua opat urang (gumantung kumaha anjeun porsi eta) tapi gampang dua kali.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 3/4 cangkir
- cai kalapa
- 1 cup
- Béas melati Thailand
Kumaha Jieun Éta
- Tempat anu cai kalapa dina panci sedeng jeung mawa ngan ka kulub a.
- Aduk Parahiangan. Pas eta mulih ka kulub, panutup, ngurangan panas kana low, sarta simmer keur 15 nepi ka 20 menit, atawa nepi ka cai kalapa kaserep jeung béas nu geus lembut.
- Angkat ti panas sarta ngidinan béas pikeun beristirahat, katutupan, pikeun sababaraha menit sateuacan porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 298 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 8 mg |
| karbohidrat | 44 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 4 g |