resep waluh cikal pesto basajan jeung cageur ieu nikmat dipaké salaku Anjeun ngalakukeunana wae resep pesto; mun luhur sapotong lauk, tossed kana pasta panas, atanapi diaduk kana sop a. Siki waluh téh salah sahiji pangan paling bergizi alam urang jeung resep pesto nikmat ieu cara hébat dahar aranjeunna! Ku jalan kitu, ulah salempang ngeunaan roasting na shelling aranjeunna diri. Sakabéh toko grocery tinggi-tungtung kiwari ngajual Anggang ieu sarta siap pake.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir siki waluh (shelled, Anggang)
- 2 sendok grated Parmesan
- 2 cengkéh bodas
- 3/4 cangkir
- daun Basil
- 3/4 cangkir seger daun peterseli
- 2 sendok jeruk nipis seger
- 1/2 cangkir minyak zaitun
- Uyah secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun siki waluh, Parmesan, sarta bawang bodas dina processor dahareun. Pulsa sareng mareuman, pikeun kira 20 detik, dugi siki anu ampir taneuh.
- Tambahkeun Basil, peterseli, jeruk nipis, sarta minyak zaitun, sarta pulsa sareng mareuman pikeun kira 40 detik (Anjeun meureun hoyong besi tua handap sisi ku spatula di antara pulsa), dugi kabéh bahan digabungkeun. campuran kudu leuwih kawas némpelkeun tangtu ti saos liquefied, jadi bisa Kade ulah leuwih-prosés.
- Mindahkeun kana mangkok, rasa, tur saluyukeun bumbu jeung uyah. Pastikeun secukupnya, sakumaha siki waluh mungkin geus asin ogé lamun maranéhanana rasana. Ngawula ka geuwat, atawa refrigerate nepi ka dua poé.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 128 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 47 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 3 g |