The Word Tukang cocktail mangrupakeun Palasik nu dipercaya geus dimekarkeun dina mangsa Larangan . Mun misalna hal, éta salah sahiji inuman hadé pikeun kaluar tina "halodo." Sesa carita nyebutkeun yen eta dikembangkeun di Detroit athletic Club. Ieu kabeh nurutkeun Ted Saucier urang layung Up na ieu dicutat ku Paul Clarke dina The cocktail Babad.
resep nya cukup gampang jeung sarua bagian tina opat bahan, sanajan salah bisa mikir bisa mungkas nepi a mess convoluted rasa. Sanajan kitu, hasilna mangrupakeun inuman spektakuler jeung salah nu leuwih taun geus katempo sababaraha spotlights well-deserved on ménu cocktail.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3/4 ounce Gin
- 3/4 ounce jus jeruk
- 3/4 ounce Héjo Chartreuse
- 3/4 ounce maraschino liqueur
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 160 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |