vegetarian na vegan resep kuah dasar ieu migunakeun bumbu seger, kaasup sage na peterseli, mun meunang kavling rasa. Anjeun bakal perlu kuah alus pikeun buka ku vegetarian atanapi vegan resep lentil loaf , kentang mashed sarta tangtu, ku Tofurky on Anjeun sukur vegetarian !
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas kaldu (nabati)
- kecap 1 séndok
- 1/2 séndok peterseli (seger, minced)
- 1/2 séndok sage (seger, minced)
- 1/4 séndok thyme
- 1/4 séndok cabe hideung
- 2 sendok aci jagong (leyur dina 2 sendok cai)
- Pilihan: 2 teaspoons ragi (gizi)
Kumaha Jieun Éta
- Bawa ka kaldu sayur ka simmer di pot sedeng atanapi skillet badag.
- Nambah kecap jeung bumbu.
- Ngurangan panas kana simmer a, teras lalaunan nambah aci jagong na cai campuran, aduk terus ka thicken.
- Ngidinan pikeun simmer pikeun sababaraha menit, dugi kandel, sarta nambahan ragi gizi upami hoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 7 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 199 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |