breasts hayam Poached anu succulent sarta lembut, nyieun eta alternatif gede toko-meuli hayam rotisserie, nu kadang tiasa garing tur luhur di natrium. Paké hayam poached di sup resep favorit anjeun, dina salads, burritos, atawa salaku keusikan Salad.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 boneless skinless hayam breasts (ngeunaan 1 pound)
- 1 1/2 - 2 gelas gajih kaldu hayam bébas, sodium low (atawa cai)
- 2 TSP. garing bumbu dicampur
- daun 1 bay
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun hayam breasts di handap pot leutik, beurat-bottomed. Maranéhanana kudu pas dina lapisan single tapi pas rada snugly. Panutup hayam jeung kaldu atawa cai. Tambahkeun bumbu na daun salam .
- Bawa ka kulub, mangka gancang ngurangan panas kana low supaya caina téh bieu di simmer a. Sabagean nutupan sarta gently simmer pikeun 10 menit. Pareuman panas sagemblengna, sarta ngidinan hayam pikeun tetep di cai panas keur 15 nepi ka 20 menit.
- Nyiksikan atanapi shred hayam.
Per porsi: Kalori 121, Kalori ti Fat 13 Total Fat 1.4g (diuk 0.4mg), Kolesterol 65mg, Natrium 96mg, Karbohidrat 0.4g, Serat 0G, Protéin 26.6g
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 279 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 95 mg |
| natrium | 644 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 32 g |