Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1-2
- nembak ti espresso
- A dollop tina
- susu foamed (kalawan tékstur dilebur
- és krim )
Kumaha Jieun Éta
Dina cangkir macchiato (ngeunaan opat ons), luhur espresso sareng dollop tina susu steamed . Ngawula langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 74 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 23 mg |
| natrium | 14 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |