resep mousse kopi Ieu sampurna dessert deliciously canggih pikeun tungtung hiji dinner lilin pikeun dua. Ieu gede pikeun duanana coklat-pencinta jeung jelema teu jadi gemar saréat, kitu deui bisa diasah nepi ka asin coklat atanapi dilayanan nyalira dina sagala kamulyaan kopi-flavored na.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas ngejat susu
- 2/3 cangkir kopi kuat
- 2/3 cangkir gula coklat
- 3 yolks endog
- 1 amplop gelatin unflavored, softened dina 3 séndok cai tiis
- 1 ½ gelas krim beurat
Kumaha Jieun Éta
Dina panci sedeng, ngagabungkeun susu ngejat tur kopi; masak leuwih panas low, aduk aya kalana, nepika ngan dimimitian steaming. Dina mangkok misah, whisk babarengan yolks endog jeung gula coklat.
Tambahkeun ½ gelas susu panas kana campuran endog, whisking terus, dugi campuran ieu tuntas digabungkeun. Tambahkeun endog-susu adun haneut deui kana susu panas dina panci jeung masak leuwih panas low, aduk terus, dugi campuran ngahontal 165 derajat dina thermometer bonbon digital.
Angkat ti panas sarta aduk di gelatin softened. Chill kopi custard tuntas.
Kocok 1 1/2 cangkir krim dina mangkok misah dugi puncak kaku ngabentuk. Tuntas aduk ½ gelas tina krim dikocok kana custard chilled, lajeng gently melu di krim sésana. The mousse kopi geus siap lamun custard kasebut tuntas dilebetkeun kana krim dikocok, sarta henteu marbling nempokeun. Ngalayanan mousse chilled.
resep coffe mousse Hal ieu ngajadikeun 8 servings.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 244 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 113 mg |
| natrium | 111 mg |
| karbohidrat | 25 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 10 g |