Ieu mangrupa buah alus teuing jeung sambel barbecue dumasar tomat keur babi jeung hayam anu bakal nambahan catetan amis sarta lada kana meats Anjeun barbecued.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon apricots (diadu jeung ngurangan)
- 3 tomat badag (ngurangan)
- 3 gelas
- gula coklat
- 2 gelas cuka cider
- 1/2 cangkir anggur bodas garing
- 1 leutik bawang amis (minced)
- 3 cengkéh bawang bodas (minced)
- kecap 2 sendok
- 2 teaspoons saos panas
- 2 teaspoons Dijon mustard
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun kabéh bahan dina stockpot badag jeung mawa ka kulub a.
- Ngurangan panas tur simmer pikeun 1 1/2 ka 2 jam.
- Nalika asin geus ngurangan, galur ngaliwatan tabung.
- Paké geuwat atawa nyimpen dina wadahna airtight dina kulkas nepi ka 1 minggu sanggeus préparasi atanapi di freezer salila 3-4 bulan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 50 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 49 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |