Kombinasi ngeunah ieu sapi taneuh, kéju, kacang panjang, jeung tomat lada ngajadikeun topping nikmat keur chip jagong atanapi tortilla chip. Nambahkeun hiji dollop cream haseum atawa guacamole sarta sababaraha bawang héjo sliced pikeun snack fabulous.
Tempo ogé
Ngalambatkeun cooker Taco tumpukan ku Ground Sapi
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound sapi taneuh
- 1 tiasa (10 ons) Rotel tomat na chiles héjo
- 1 pint krim sebat
- 1 tiasa (15 ons) kacang cabe
- 1 kotak badag (32 ons) kéju Velveeta
- 1 kantong tina Fritos atanapi tortilla chip
Kumaha Jieun Éta
- sapi taneuh Brown di pan na solokan. Nempatkeun ieu slow cooker / Crock Pot. Tambahkeun cream sebat, kacang cabe, sarta aduk.
- Motong Velveeta kana sakumpulan sarta nempatkeun di cooker slow. Aduk sakabéh ieu jeung masak di low pikeun 1 ka 2 jam.
- Ngawula ka leuwih Fritos atanapi tortilla chip.
Catetan M urang: "Kuring ogé luhur kalawan krim haseum, olives hideung, bawang, apu, jeung salsa.This téh alus dina dinten hujan atawa tiis."
maca Koméntar
"Ieu éndah sarta gampang nyieun.
Kuring ngagunakeun can kacang ranch, undrained. Ngawula ka leuwih chip topped kalawan Salad sarta krim haseum di luhur. kulawarga kuring sagemblengna mikanyaah eta. "Susan
Resep langkung
Cabe-Opak Taco dip Resep jeung Sapi
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 380 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 52 mg |
| natrium | 1.040 mg |
| karbohidrat | 36 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 28 g |