Ieu karesep Yunani resep domba Stew dijieun dina stovetop jeung leg tina domba (tulang atawa boneless), stewed kalawan tomat, kentang, jeung kacang héjo. resep Stew Yunani ieu ogé bisa dijieun maké cooker tekanan.
Dina Yunani, piring nu geus αρνί με φασολάκια, dibaca ahr-NEE Meh fah-soh-LAHK-yah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 pon domba (leg tina domba, tulang, atawa 3 1/3 pon of leg boneless atawa taktak, motong di potongan porsi-ukuran)
- 1 bawang (finely dicincang)
- 7/8 cangkir minyak zaitun
- 1 1/2 gelas cai
- uyah laut 2 teaspoons
- 2 1/4 pon kacang string (seger atawa beku, tungtung dipangkas)
- 3 sedeng-badag tomat (pulped di Blénder)
- saos tomat 4 sendok
- 2 1/4 pon kentang (peeled, potong sakumpulan badag)
- 1/2 rounded séndok mint (dicincang tawar)
- 1 rounded séndok Dill (dicincang tawar)
- 1 rounded séndok peterseli (dicincang tawar)
- Ciwit tina kayu manis taneuh
Kumaha Jieun Éta
- Dina casserole atanapi Stew pot, tumis bawang jeung daging dina minyak zaitun leuwih panas sedeng dugi ogé browned.
- Tambahkeun cai, tomat, saos tomat, sarta 1 séndok téh uyah.
- Bawa ka kulub, panutup, sarta simmer salila 45 menit, dugi daging anu lembut.
- Tambahkeun kacang, kentang, mint , Dill, peterseli, kayu manis, jeung sésana uyah.
- Bawa ka kulub, panutup, sarta simmer pikeun 30 menit.
- Angkat ti panas sarta ngantep diuk pikeun 10-15 menit saméméh porsi.
- Catetan: Tambahkeun deui cai salila masak upami diperlukeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1496 |
| total Fat | 91 g |
| jenuh Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 47 g |
| kolesterol | 283 mg |
| natrium | 1.041 mg |
| karbohidrat | 77 g |
| Serat dietary | 21 g |
| protéin | 91 g |