The Belladonna mangrupakeun salah sahiji panggampangna tiki-gaya cocktails anjeun tiasa ngadamel. Kuring nyebutkeun yén kusabab sakabeh anjeun kudu apal nya yén 5 bahan (2 tipe Rum sarta 3 juices) nu dituang sasarengan, shaken, sarta tapis leuwih és. hasilna mangrupakeun punch Rum buah gancang.
Aya variasi séjén anu Belladonna nu ngawengku jeruk bali sarta touch of grenadine , tapi kuring resep dina rasa basajan.
Langkung Tiki-Style Cocktails
- Painkiller cocktail Resep
- Zombie cocktail Resep
- Beachcomber cocktail Resep
- Bulao Hawai cocktail Resep
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce Rum poék
- 1 ounce Rum lampu
- 1 ounce
- jus jeruk
- 1 ounce
- jus cranberry
- 1 ounce
- jus nanas
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana gelas Collins ngeusi és seger .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 173 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |