Ngawula kacang Pinto ieu cabe-spiced kalawan cornbread na slaw pikeun dinner daging bébas hébat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 16 ons garing kacang Pinto, rinsed sarta ngangkat leuwih, soaked sapeuting
- 1 cup dicincang bawang
- 1/2 cangkir dicincang
- bel cabé héjo
- 2 cengkéh sedeng bawang bodas, minced
- 6 gelas cai, atawa keur panutup
- 1 séndok
- bubuk cabe
- 1/2 séndok téh taneuh cumin
- 1 1/2 teaspoons uyah
- 1/2 séndok cabé
Kumaha Jieun Éta
- Panutup rinsed sarta dumasar kacang jeung cai; nutupan mangkuk na hayu soak sapeuting. Solokan kacang; ngagabungkeun sakabeh bahan dina cooker slow .
- Panutup jeung masak di luhur pikeun 6 nepi ka 10 jam, atawa dugi kacang anu lembut.
| Pedoman gizi (per porsi) |
|---|
| kalori | 39 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 473 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |
(Informasi gizi dina resep kami diitung ngagunakeun hiji database bahan na kudu dianggap keur estimasu. Hasil Pribadi bisa rupa-rupa.)