Ieu refreshing lemon-ramuan steak topper mangrupa idéal pikeun tulang iga panon steaks tapi bisa dilayanan kalayan paling motong tina grilled sapi, hayam, atawa babi. Kabéh bumbu kedah seger, teu garing.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir unsalted mentega (softened)
- 2 sendok thyme (finely dicincang)
- 2 sendok
- Basil (finely dicincang)
- 2 sendok peterseli (finely dicincang)
- 2 sendok oregano (finely dicincang)
- 2 sendok jeruk nipis
- 2 teaspoons lemon zest
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/2 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan dina mangkok sedeng. Nutupan kalayan bungkus plastik jeung tempat dina kulkas dugi campuran geus firmed up.
2. scoop hiji séndok heaping on luhureun steak haneut katuhu saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 190 |
| total Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 55 mg |
| natrium | 17 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 6 g |