Lamun anjeun rék ngingetkeun sémah Anjeun, ieu téh resep pikeun anjeun. Ieu tenderloin sapi anu enteng seasoned lajeng dilayanan ku saos mustard nikmat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 Gurame tenderloin sapi
- 1/4 cangkir (60 ml) Dijon mustard
- 3 séndok (45 ml)
- cuka bodas
- 2 sendok (30 ml) minyak zaitun
- 1 sendok (30 ml) nanas preserves
- 2 teaspoons (10 ml) tarragon garing
- 1 séndok (5 ml) uyah
- 1 séndok (5 ml) cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. Campur babarengan mustard, cuka, minyak zaitun , nanas preserves, tarragon jeung cabé. Simmer dina panci dugi merata dipanaskeun. Tetep haneut.
2. Preheat grill. Enteng pon Gurame jeung dapur mallet na Sprinkle kalawan uyah jeung cabé. Teundeun dina grill jeung masak ngeunaan 4 ka 5 menit dina saban gigir atanapi dugi doneness dipikahoyong.
3. Angkat ti grill. Teundeun ngeunaan 2 sendok (30 ml) campuran mustard dina piring sarta nempatkeun fillet onto saos teh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 139 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 25 mg |
| natrium | 772 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 9 g |