Lituania pancakes, ogé katelah blynai (BLEE-nigh) jeung sklindziai, mangrupakeun saréat populér pikeun Shrove Salasa (Uzgavenes) babarengan jeung spurgos . Resep ieu dijieun kalayan tipung gandum bodas tur bule endog keok, nu ngajadikeun hiji pancake pisan cahaya. Aranjeunna ukuranana pérak-dollar tur biasana dipirig ku madu atawa buah preserves. Pikeun apal blynai, nambah peeled na grated tart apal kana adonan. Bandingkeun resep ieu kalawan blini Rusia .
Di dieu téh poto badag tina pancakes Lituania atanapi blynai.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup sadaya-Tujuan tipung
- 1 séndok krim haseum
- 4 endog badag (dipisahkeun)
- susu 1 cup
- 1/2 séndok téh uyah
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok sedeng, ngéléhkeun yolks endog dugi lampu. Tambahkeun tipung, krim haseum, susu, sarta uyah na campur nepi ka rata. Dina mangkok sedeng misah, ngéléhkeun bule endog dugi kaku tapi teu garing. Melu bule endog kana campuran konéng-tipung, nyobian teu deflate polumeu.
- Nambahkeun jumlah leutik mentega ka skillet nonstick sarta bagian onto eta sendok berehan tina adonan. Fry dugi emas, flip jeung ngagoreng dugi sisi séjén nyaéta emas. Ngawula ka panas jeung madu atawa preserves.
CATETAN: Kanggo apal pancakes, nambah peeled na grated tart apal kana adonan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 93 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 82 mg |
| natrium | 169 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 5 g |