Palasik Cina serelek endog sup asalna dipak kalawan rasa, tapi ogé kalori. Kantun ngaganti bule endog pikeun sakabeh endog ngurangan eusi gajih di sup ngandung gisi ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir kaldu hayam atawa stock
- 2
- Bule endog , enteng keok
- Gula 1/2 séndok
- Uyah, secukupnya
- 2 teaspoons anggur béas Cina atanapi sherry garing, pilihan
- 2
- Bawang héjo , (spring bawang, scallions) bagian héjo wungkul, thinly sliced kana rounds leutik
Kumaha Jieun Éta
- Dina katél atawa panci, mawa 4 cangkir kaldu hayam ka kulub a.
- Nambah gula, uyah, jeung anggur béas atawa sherry garing lamun ngagunakeun. Cook pikeun ngeunaan sejen menit.
- Angkat ti panas. Laun aduk di bodas endog, aduk dina hiji arah wungkul. (Sumpit nu idéal pikeun ieu lamun boga aranjeunna).
- Garnish jeung bawang héjo jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 30 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 821 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 5 g |