Ieu dimimitian ku kotak sarta rangkep pudding sarta jazzed up kalawan kalapa Rum .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Pikeun Kue anu:
- 1 dash masak semprot
- 1 pakét 18,25 ounce campuran kueh konéng
- 1 cup Rum (Malibu®)
- minyak nabati 1/2 cangkir
- 1 3.4 ounce pakét vanili pudding instan sarta pai keusikan campuran
- 4 endog
- Keur Rum Glaze:
- 1 cup gula coklat (dipakétkeun, emas)
- cai 1/4 gelas
- 1 iteuk mantega
- 1/4 cangkir Rum (Malibu®)
Kumaha Jieun Éta
Jajan Persiapan:
rak posisi di puseur oven na preheat ka 325 derajat F.
Menyemprot a 10 inci (12-cangkir) bundt pan kalawan semprot nonstick . Ngagunakeun hiji mixer listrik, ngéléhkeun, Rum , minyak sayur, pudding campuran, sarta endog dina mangkok badag salila 2 menit. Mindahkeun adonan ka dina loyang disusun.
Panggang dugi a colok huntu diselapkeun dina puseur asalna kaluar bersih, kira 45 menit. Cool jajan di pan keur 20 menit. Invert jajan onto platter, teras taliti dipiceun pan.
Ngawenangkeun jajan pikeun niiskeun lengkep.
Rum Glaze Persiapan:
Samentara éta, aduk gula jeung cai dina panci sedeng beurat leuwih panas tinggi sedeng dugi gula larut. Tambahkeun mentega. Simmer dugi campuran thickens na nyaeta syrupy, aduk mindeng, ngeunaan 5 menit. Dipiceun panci ti panas sarta whisk di Rum. Cool glaze lengkep. Drizzle glaze merata leuwih tiis cake jeung Preanger.
Resep Sumber: Semi-homemade masak ku Sandra Lee (Miramax Buku; Hyperion)
Reprinted kalawan idin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 468 |
| total Fat | 28 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 110 mg |
| natrium | 99 mg |
| karbohidrat | 35 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 8 g |