Touch basajan ngeunaan Mawar bisa nyandak rata Martini ka tingkat anyar ngeusi hiji pikaresepeun tur hipu catetan floral. Kuring ngembang cocktail ieu ultah hiji sobat urang ngagunakeun Kebon panas jadi inspirasi sarta eta mangrupakeun tambahan hébat kana sagala pihak taman.
Bari kuring resep salah sahiji anyar, gaya torek tina gins kawas Hendrick urang , abdi ogé geus dijieun kieu maké vodka jeung eta raos sagampil alus. Rasa acuk ieu diala ku saukur maké sirop basajan acuk-infused , nu anjeun bisa kalayan gampang nyieun betah tur nyimpen keur dipake salaku alternatif pikeun sirop polos di cocktails lianna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Gin
- 1 ounce
- vermouth garing
- 1 barspoon
- sirop basajan acuk-infused
- 3 dashes
- bitters jeruk bali (bitters jeruk ogé bakal dianggo)
- Rose lakop atanapi lemon pulas pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail ngeusi és batu.
- Ngocok ogé .
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Tambahkeun sababaraha dashes tina jeruk bali (atawa jeruk) bitters.
- Garnish ku lakop acuk atawa lemon pulas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1179 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 201 mg |
| karbohidrat | 252 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 11 g |