Meatloaf boneka cangkang dijieun kalawan cangkang badag pasta, meatloaf leftover , sarta sababaraha bahan séjénna pikeun resep fabulous. Ieu cara fabulous ngagunakeun up koret. Lamun hayang nyieun resep ieu sarta teu boga meatloaf leftover, ngan masak a pound sapi taneuh bareng jeung bawang sarta bawang bodas. Solokan eta oge jeung ngagunakeun eta dina resep.
salah piring hidangan Ieu hearty sarta keusikan. Sadaya nu kudu ngawula kalawan éta salad héjo atawa Salad buah, sarta sababaraha tea iced atawa cai sparkling.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 (16-ounce) kotak jumbo pasta cangkang
- 2 sendok minyak zaitun
- 1 bawang daun, dicincang
- 3 cengkéh bawang bodas, minced
- 2 gelas leftover crumbled meatloaf
- 1 (26-ounce) saos jar pasta
- 1 séndok garing bumbu Italia
- 1 cup kéju abon mozzarella
- 1 cup kéju abon fontina
- 1/3 cangkir abon Parmesan kéju
Kumaha Jieun Éta
Cook pasta cangkang sakumaha diarahkeun kana pakét. Solokan jeung sisihkan.
Preheat oven jeung 375 derajat F. semprot a 13 "x 9" gelas baking piring jeung semprot masak.
Dina panci gede, masak bawang sarta bawang bodas di minyak zaitun dugi lembut, ngeunaan 5 menit. Aduk meatloaf, 2 gelas saos pasta, jeung bungbu Italia; mawa ka simmer a. Teundeun 1/2 cangkir saos pasta di handap casserole disusun. Barang cangkang kalawan campuran meatloaf.
Tempat anu cangkang, boneka samping nepi, di luhur. Sendok sesa saos pasta leuwih sagala.
Dina tahap ieu, anjeun bisa nutupan jeung refrigerate casserole nu nepi ka 48 jam. Atawa Panggang langsung. Dahar katuhu jauh, luhur jeung sésana mozzarella jeung kéju Parmesan na Panggang pikeun 25-35 menit dugi casserole nyaeta bubbling na browns kéju. Pikeun Panggang tina kulkas, luhur jeung cheeses na Panggang pikeun 40-50 menit dugi bubbly na browned.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 888 |
| total Fat | 44 g |
| jenuh Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 117 mg |
| natrium | kalah ngalipet jadi 1,037 mg |
| karbohidrat | 78 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 45 g |