Pikeun babi taneuh lean, coba grinding a pound of loin babi ti chops atawa manggang leutik, atawa nganggo processor dahareun mince daging.
The barbecue glaze mangrupakeun kombinasi homemade basajan tina saos tomat sarta seasonings.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound sapi taneuh lean
- 1 pound taneuh lean babi
- 3/4 cangkir rupa crumbs roti lemes
- 2/3 cangkir saos tomat
- 2 sendok Creole mustard
- 1 séndok saos Worcestershire
- 1 1/2 teaspoons grill bumbu (a smoky adun atanapi Gatotkaca bumbu adun)
- 1 bawang leutik (finely dicincang)
- Topping:
- 1/2 cangkir saos tomat
- 1 séndok saos Worcestershire
- 1 séndok Creole mustard
- 1 séndok gula coklat, dipak
Kumaha Jieun Éta
- Enteng menyemprot a loaf pan 9x5x3 inci.
- Panas oven ka 350 F.
- Ngagabungkeun nu sapi taneuh jeung babi, crumbs roti, endog, 2/3 cangkir saos tomat, 2 sendok mustard, 1 séndok saos Worcestershire, grill bungbu, sarta bawang.
- Panggang salila 1 jam lajeng taliti solokan kaluar kaleuwihan gajih.
- Ngagabungkeun bahan topping na nyebarkeun ngaliwatan luhureun loaf nu. Nuluykeun baking keur 15 nepi ka 20 menit deui.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 351 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 100 mg |
| natrium | 568 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 33 g |