The Melon patch mangrupakeun favorit spring cocktail brunch alatan lampu, refreshing jeung pinuh ku rasa, sarta alus teuing ku salad buah seger.
Keur liqueur melon-flavored, Midori mangrupakeun salah sahiji bets pangalusna anjeun sarta pasang nicely jeung torek, vodkas fruitier. Anjeun oge bisa nambahkeun rasa tambahan ku infusing vodka sorangan kalawan buah atawa milih salah sahiji loba vodkas flavored dina pasaran.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce melon liqueur
- 1/2 ounce
- triple detik
- 2 ons
- inuman vodka
- 4 ons
- klub soda
- Nyiksikan jeruk pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Tuang tilu bahan munggaran kana shaker cocktail kalawan és batu.
- Ngocok ogé.
- Galur kana gelas highball kalawan és batu.
- Tambahkeun klub soda.
- Garnish jeung nyiksikan jeruk.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 360 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 31.030 mg |
| karbohidrat | 42 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 2 g |