Rum méré tajongan saeutik kana ieu cookies mentega ngeunah. Tambahan mentega Rum rasa bisa ditambahkeun di tempat nu tambahan vanili for komo deui Rum rasa lamun nu cocog rasa anjeun atawa rasa tina sakur nu nuju baking ieu pikeun!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup mentega (sunda)
- 1 1/4 cangkir gula (dibagi)
- 3 yolks endog badag
- ekstrak vanili 1/2 séndok
- Pilihan: 1/2 séndok mentega Rum rasa
- ekstrak almond 1/4 séndok
- 2 sendok tambah 1 1/2 teaspoons Rum
- 2 1/2 gelas tipung (unsifted)
- 2 sendok jeruk zest
Kumaha Jieun Éta
- Krim mentega jeung 3/4 gula cup dugi lampu. Teuing di yolks endog, flavorings, sarta Rum.
- Laun nambahkeun tipung, maké leungeun kana knead di ahir eta.
- Nalika adonan téh lancar, bentukna kana gulungan ngeunaan 1 1/2 inci diaméterna, mungkus dina kertas waxed sarta tempat dina kulkas. Chill salila sahenteuna 6 jam, atawa sapeuting.
- Potong 1 keureut / 4 inci jeung gulung unggal nyiksikan jeung leungeun, pikeun ngabentuk bal hiji. bal roll di campuran gula 1/2 gelas sésana jeung zest jeruk.
- Tempat on lambar cookie na rarata kalayan sagelas handap datar dipped di campuran gula-jeruk.
- Panggang dina enteng greased na floured cadar baking dina 350 F keur 10 ka 12 menit. Toko cookies dina wadahna airtight salila sahenteuna 1 day saméméh porsi keur rasa pangalusna.
Langkung Resep dessert Jeung Rum
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 57 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 23 mg |
| natrium | 30 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |