A pulas on Palasik nu, tomat beurre resep sambel Blanc ieu pitur, saos mentega tradisional euyeub beraksen kalawan vivid-tasting, tomat seger. Paké ka aksen seafood grilled pikeun piring pleasing na flavorful.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 tomat (daging ti 1 plum tomat, finely dicincang)
- 2 sendok cuka (anggur bodas)
- 3 séndok anggur bodas (garing)
- 2 shallots (finely dicincang)
- 1 séndok creme fraiche
- 1 cup mentega (tiis, potong 16 batu)
Kumaha Jieun Éta
Kumaha sangkan tomat saos mentega bodas:
Dina panci sedeng leuwih sedeng luhur panas, mawa tomat teh dicincang, cuka, anggur, jeung shallots ka kulub a. Nuluykeun ngagolakkeun campuran pikeun 3 nepi ka 5 menit, nepika ngurangan tur thickens saeutik. Nambah fraiche creme mun glaze jeung kulub eta pikeun tambahan 2 menit.
Tambahkeun mentega, salah kubus dina hiji waktu, sahingga unggal sapotong mentega ka pinuh ngaleyurkeun saméméh nambahkeun hiji salajengna.
Nalika panungtungan tina mantega geus ngan dilebur, piceun pan ti panas sarta galur kaluar shallots, upami hoyong. Musim saos Blanc beurre kalawan uyah jeung cabé sarta ngalayanan langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 435 |
| total Fat | 47 g |
| jenuh Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 124 mg |
| natrium | 11 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |