resep ieu migunakeun grill ka ngalambatkeun haseup lauk jeung hasil dina piring sabenerna nikmat. Paké sakumpulan kai alus nyadiakeun haseup jeung teu puguh proses masak. Sacara tradisional, Alder atawa kai cendana digunakeun pikeun salmon, tapi keur resep hickory ieu, ek atanapi céri anu pilihan hébat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon (900 g) Gurame salmon
- 3 séndok (45 ml) mentega, dilebur
- 3 séndok (45 ml) Rum
- 2 sendok (30 ml)
- minyak zaitun
- 2 huluna bawang bodas, cengkéh peeled na minced
- 1 séndok (15 ml) cabe hideung
- 2 teaspoons (10 ml) uyah
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan iwal salmon nu.
2. Lay salmon Gurame kaluar dina baki atawa loyang. Top jeung campuran mentega-Rum, nyebarkeun eta merata leuwih salmon. Hayu diuk pikeun kira 15 nepi ka 30 menit.
3. Preheat grill sarta nyiapkeun grilling langsung . resep ieu jalan utamana ogé ku grill areng.
4. Nalika grill geus siap, nempatkeun gently Gurame salmon ngaliwatan bagian unheated (langsung) tina grill dina.
Tetep grill dina dina panas low. Anjeun tiasa nambahkeun chip mesquite soaked pikeun rasa tambahan smoky. Tutup tutup sarta ngantep salmon grill keur 30 nepi ka 45 menit gumantung ketebalan. Pariksa keur doneness ku flaking eta lauk di bagian thickest. Asak flakes salmon gampang jeung merata. Warna kudu pink lampu tanpa caang sagala.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 437 |
| total Fat | 26 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 117 mg |
| natrium | 869 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 38 g |