Kumaha Montréal janten raja blends bungbu anu tatarucingan saha urang, tapi maker bungbu McCormick geus ngajual blends ieu keur taun. Aya meureun saratus resep pikeun bumbu ieu, tapi maranéhna nu sagala dumasar kana pamanggih sarua. Panas jeung rasa tanpa sagala bumbu floral loba blends dunya heubeul.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok cabe hideung
- 2 sendok paprika (teu smoked)
- uyah laut 2 sendok
- 1 séndok bawang bodas (granulated)
- 1 séndok bawang (granulated)
- 1 séndok rawit cabe (nganggo kirang atanapi ngaleungitkeun lamun pikaresep)
- 1 séndok coriander
- 1 séndok siki Dill
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan jeung toko dina wadahna airtight.
- Tetep dina tiis, tempat poék nepi ka genep bulan. Hébat pikeun sakabéh motong tina na ukuran tina steak.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 10 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2.095 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |