Anjeun tiasa nyaluyukeun eusi bodas tina marinade ieu pikeun nyocogkeun ka kabutuhan Anjeun. marinade dumasar kécap ieu jalan bener ogé dina sagala jinis daging jeung jangjangan, tapi utamana oge jeung daging sapi. Coba Campuran ieu dina sayuran sarta tahu ogé. Anjeun moal bisa kuciwa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- kecap 3 séndok
- 5 cengkéh bawang bodas (minced)
- 1 séndok saos tomat
- minyak nabati 1 séndok
- 2 teaspoons madu
- 2 teaspoons cuka (anggur bodas)
- 1 séndok uyah
- 1/2 séndok cabe hideung (taneuh)
- 1/2 séndok oregano (garing)
- 2-3 bawang héjo (dicincang finely)
Kumaha Jieun Éta
minyak nabati 1.Combine kalayan madu, saos tomat jeung kecap ku whisk kawat. Tambahkeun sésana bahan marinade tur gaul liwat. Hayu marinade nangtung pikeun 10 menit. Ieu bakal masihan rasa dina campuran sababaraha waktos mekar.
2. Pikeun make: marinate meats beureum pikeun 4 ka 12 jam, jangjangan keur 2 ka 6 jam, seafood sarta sayuran nepi ka 1 jam.
3. Store marinade dina wadahna kedap hawa dina kulkas nepi ka 5 poé sanggeus préparasi awal.
4. Campuran ieu ogé bisa dipaké jadi asin hiji. Ngan ganda resep na satengah simmer tina campuran leuwih panas medium 5 menit. Tambahkeun dicincang bawang héjo nuju tungtung jeung aduk liwat. Ngawula kana luhureun meats sarta sayuran asak. Nganggo séjén satengah sakumaha marinade a.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 111 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 753 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 4 g |