Saffron pilaf mangrupakeun sisi flavorful anu hébat barengan hayam. Éta pisan gampang nyiapkeun. saffron méré rasa unik tur halus.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ½ gelas béas basmati, uncooked
- 2 gelas low-natrium kaldu hayam
- ¾ séndok saffron threads, crumbled
- 1 bawang badag, finely dicincang
- ¼ cup mentega unsalted, dilebur
- ½ séndok uyah
- ¼ séndok téh taneuh cabe hideung
- 2 sendok cai panas
Kumaha Jieun Éta
Dina mangkok alit, ngagabungkeun cai panas sarta saffron pikeun ngidinan rasa kabur ka threads.
Dina panci gede, tumis bawang di mentega dugi emas. Tambahkeun stock hayam, saffron, uyah, sarta cabé jeung mawa ka kulub a.
Tambahkeun béas basmati, panutup, sarta simmer on panas low salila 25 menit. Angkat ti panas sarta ngantep diuk, katutupan keur 3-5 menit. Fluff kalawan garpu jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 144 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 20 mg |
| natrium | 242 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |